Tarihçe

Nurdil Teknik Soğutma A.Ş.

Nurdil Teknik Soğutma A.Ş. 1965 yılında,  firmamızın onursal başkanı Nurettin DİLBER  tarafından kurulmuştur. Sonraki yıllarda Ankara ve civarında buzdolabı servis ve bakım hizmetleri veren bir işletme olarak faaliyet gösterirken, firmamız devam eden yıllarda ağırlıklı olarak İç Anadolu Bölgesinde bakkal,  pastane, lokanta ve kasap tipi buzdolaplarının satış ve bakım işlemlerini de gerçekleştirmeye başlamıştır.

1965 yılından beri Soğutma alanında hizmet vermekte olmanın tarifsiz mutluluğu içindeyiz. Elbette ki bu kadar uzun süredir sektörde olmamız tesadüfi değildir. 55 yılın deneyimi ve bilgi birikimini,  ağımızın gereklilikleri ile birleştirip daha etkin ve kurumsal bir strateji yaratmaya çalışıyoruz. 
 

Tasarımlarımızda minimum enerji tüketimi sağlayan, çevreyle dost, yenilikçi ürünlere yer vermenin yanı sıra, müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını öngörebilme adına uygun hizmet ve çözümler geliştirme anlayışındayız.  
 

Teknolojinin ve iletişim araçlarının hızla değişmesi ve gelişmesi ile birlikte 2020 yılı itibari ile Dış Ticaret anlamında da hedefimiz yeni pazarlar yaratmak, mevcut bayilerimize yeni kurumsal anlayışımız ile hizmet vermeye devam etmek, pazar payımızı artırmaktır. Halihazırda 30’dan fazla ülkede varlığımızı koruyup dünya şirketi olmak maksadıyla ileri teknolojinin ışığında çalışmaya devam edeceğiz.